Georgia Unit 114 Changes of Rank
Month Ending October 2013

 Name

 City

ST

 Category
Rowena Davison Smyrna GA Junior Master
Jerry Gerald Decatur GA Junior Master
Barbara Goodman Atlanta GA Junior Master
Brenda Hunt Columbus GA Junior Master
George Ingols Atlanta GA Junior Master
William Matin Atlanta GA Junior Master
Robin McDonald Atlanta GA Junior Master
Mary Beth McNaughton Roswell GA Junior Master
George Mikacevich Fayetteville GA Junior Master
Nancy Mikacevich Fayetteville GA Junior Master
Virginia Ready Atlanta GA Junior Master
Kim Reardon Decatur GA Junior Master
Beverlee Ruark Colbert GA Junior Master
Jan Saunders Sparks GA Junior Master
Robert Veto Macon GA Junior Master
Mallory de Golian Atlanta GA Club Master
Ghassan Alabed Atlanta GA Club Master
Jack Bream Clayton GA Club Master
Richard Brown Duluth GA Club Master
Kelly Esbeck Cumming GA Club Master
Arlene Lowery Columbus GA Club Master
Suzanne Miell Atlanta GA Club Master
Bonnie Sammons Roswell GA Club Master
L Spinks Stockbridge GA Club Master
Greg Vetter Atlanta GA Club Master
Dianne Weaver Alpharetta GA Club Master
Kathryn Davis Gainesville GA Sectional Master
Elizabeth Ellett Atlanta GA Sectional Master
Karen Foster Stockbridge GA Sectional Master
Peggy Johnson Buford GA Sectional Master
Cheryle Luchene Roswell GA Sectional Master
Colleen Martin Eatonton GA Sectional Master
Barbara Meyer Atlanta GA Sectional Master
Catherine Passailaigue Columbus GA Sectional Master
Margery Rogge Valdosta GA Sectional Master
Lisa Studebaker Dawsonville GA Sectional Master
Edrea Triff Atlanta GA Sectional Master
Therese Vesel Gainesville GA Sectional Master
Robert Vobejda Marietta GA Sectional Master
Jeffrey Wener Atlanta GA Sectional Master
Connie Altobelli Roswell GA Regional Master
Mauricio Anhalt Atlanta GA Regional Master
Helen Browdy Atlanta GA Regional Master
Elizabeth Butler Greensboro GA Regional Master
Michael Butler Greensboro GA Regional Master
Sue Jackson Atlanta GA Regional Master
Jean Marriott Warner Robins GA Regional Master
Beverly Morgan Atlanta GA Regional Master
Carol Simmons Flowery Branch GA Regional Master
Patricia Thompson Marietta GA Regional Master
Marilyn Towns Jasper GA Regional Master
Michael Harris Cumming GA NABC Master
Nancy Malte Blairsville GA NABC Master
Ann Monk Newnan GA NABC Master
Judy Ryland Atlanta GA NABC Master
Sherry Anton Flowery Branch GA Adv NABC Master
Claudia Baxter Smoke Rise GA Life Master
Andrew Eastwood Snellville GA Life Master
Lana Imerman Atlanta GA Life Master
Kay Friedrich Athens GA Bronze Life Master
Betty Kowalzyk Fayetteville GA Bronze Life Master
John West Athens GA Bronze Life Master
Kathleen Ballou Atlanta GA Silver Life Master
Katharine Emerson Smyrna GA Silver Life Master
Joanne Carroll Carrollton GA Gold Life Master
David Zeckets Atlanta GA Gold Life Master
Return to: Unit 114 Home Page
Go to:     Unit 114 Upcoming Tournaments Unit 114 News Page